Masáže a pedikúra Jablonec nad Jizerou

"nebo v pohodlí Vašeho domova"

Lada Janoušková | +420 605 869 893

Pedikúra suchá

Profesionální přístrojová pedikúra nabízí kromě velmi žádaného estetického ošetření též bezbolestné, kvalitní a pečlivé ošetření nohou tzv. na sucho, tedy bez namáčení a bez použití ostrých nástrojů za pomoci speciálního podologického přístroje. Vše probíhá na bázi broušení.

Nejrozšířenější problémy - například kuří oka, zarostlé nehty, deformované nehty, hyperkeratózy (nadměrné ztluštění a rohovatění kůže) a různé prasklinky, se odstraňují výbrusem bez bolesti a krvavých poranění. Při pravidelné údržbě touto metodou dochází k pomalejšímu nárůstu suché kůže. Je nenahraditelná při ošetření mykotických nehtů. Další velkou předností přístrojové pedikúry je dokonalá hygiena (použití sterilizátoru, kvalitní dezinfekční prostředky). Profesionální přístrojová pedikúra je metoda velmi bezpečná a doporučována i pro osoby s diagnózou diabetu.

Ošetření je bezbolestné, vysoce bezpečné, bez rizika přenosu infekce či mykóz. Proti klasické metodě je zde umožněno nadstandardní ošetření nehtů, vybroušení i hlubokých kuřích ok a přesné odstranění zrohovatělé kůže bez porušení integrity kůže či nechtěnému říznutí.