Masáže a pedikúra Jablonec nad Jizerou

"nebo v pohodlí Vašeho domova"

Lada Janoušková | +420 605 869 893

Masáže

Klasická masáž

Klasická neboli švédská masáž je považována za jednu z nejstarších osvědčených léčebných prostředků užívaných již po tisíciletí k odstranění bolesti zad, šíje, k nastolení dobré nálady a k uvolnění svalů.

 • Délka masáže: 25 minut a 50 minut

Reflexologie trapézového svalu

Je velice účinná masáž pro hloubkové uvolnění trapézového svalu. Odstraňuje prudké bolesti hlavy, migrény a uvolňuje napětí ze stresu. Uvolňují se všechny úpony trapézového svalu na klíční kosti, lopatkách a bočních výběžcích obratlů. Dochází k prokrvení a uvolnění celého svalu.

 • Délka masáže: 25 minut a 35 minut

Hloubková masáž bederní

Bederní oblast páteře je nejzatíženější oblast zad. Meziobratlové ploténky v bederní oblasti nejčastěji vyhřezávají v důsledku nadměrné a jednostranné zátěže, dlouhým stáním, špatnými pohybovými stereotypy.

 • Délka masáže: 25 minut a 35 minut

Masáž lávovými kameny

Teplé lávové kameny mají blahodárný relaxační účinek. Svým teplem uvolňují svalové partie a energetické dráhy. Kombinace sálajícího tepla, dotyku a vůně umocňuje účinky a celkový zážitek z masáže.

 • Délka masáže: 30 minut a 60 minut

Ruční lymfodrenáž dolních končetin

Ruční lymfatická masáž je jemná masážní technika stimulující lymfu. Jemné hmaty pročistí centrální i regionální lymfatické uzliny v těle, které se zprůchodní a podpoří odtok lymfy. Odstraňuje otoky, zabezpečuje detoxikaci a příznivě působí proti celulitidě.

 • Délka masáže: 60 minut

Reflexní masáž plosky nohy

Základy reflexní masáže chodidla vycházejí ze známého poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky odpovídající příslušným orgánům nebo oblastem těla. Působením na tyto plošky dochází k uvolnění svalového tonusu, zlepšení funkce určitého orgánu a uvolnění energie v těle.

 • Délka masáže: 25 minut

Dornova náprava zad + breussova masáž

Manuální terapie, která pomáhá na problémy s pohybovým aparátem. S jejíž pomocí jsou obratle a klouby vráceny do své původní přesné polohy, bez nežádoucích vedlejších účinků. Tato metoda je osvědčená, šetrná a zároveň velmi efektivní.

 • Délka masáže: 60 - 90 minut

Breussova masáž

Regeneruje meziobratlové ploténky a přináší úlevu od bolesti zad. Funkce plotének se dá opakovanou masáží obnovit. Jemnými hmaty se vlastně oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo. Regeneraci podporuje třezalkový olej.

 • Délka masáže: 30 minut

Těhotenská masáž

Těhotenství přináší velkou zátěž na bederní oblast zad, proto je masáž během těhotenství prospěšná. Pomáhá ulevit od bolesti zad, napětí šíje, oteklých kotníků, unavených nohou, bolavých prsou a usnadňuje průběh těhotenství i porodu.

 • Délka masáže: 25 minut a 45 minut

Čokoládová masáž se zábalem

Čokoládová masáž je jemná relaxační masáž pomocí směsi horké čokolády a mandlového oleje. Tato směs obsahuje celou řadu minerálů, nenasycených mastných kyselina a hlavně antioxidanty. Působí blahodárně na pokožku, omlazuje ji, zbavuje ji vrásek, vrací se pružnost a napomáhá redukovat strie.

 • Délka masáže: 30 minut

Detoxikační medová masáž

Jedná se o velice účinnou metodu alternativní medicíny. Zbavuje toxických látek uložených v těle a to jak na povrchu v podkožní tkáni, tak i z hloubky tělesných tkání. Pomáhá při léčbě rozmanitých nemocí a chronických chorob způsobených vlivem stresu, nezdravého životního stylu a stravování.

 • Délka masáže: 25 minut

Antistresová masáž hlavy a dekoltu

Jedná se o jemné léčivé ošetření hlavy, šíje, ramen a dekoltu. Prevence proti stresu, bolestem hlavy a očí, napětí v ramenou a šíji. Navozuje pocit duševní pohody a celkově harmonizuje organismus, pomáhá při poruchách spánku a nespavosti, zlepšuje koncentraci myšlení.

 • Délka masáže: 25 minut

Mikromasáž očního okolí

Při masáži se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž  pomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.

 • Délka masáže: 20 minut

Rašelinový obklad

Informace připravujeme...

 • Délka masáže: 20 minut