Masáže a pedikúra Jablonec nad Jizerou

"nebo v pohodlí Vašeho domova"

Lada Janoušková | +420 605 869 893

Pedikúra

Pedikúra suchá

Profesionální přístrojová pedikúra nabízí kromě velmi žádaného estetického ošetření též bezbolestné, kvalitní a pečlivé ošetření nohou tzv. na sucho, tedy bez namáčení a bez použití ostrých nástrojů za pomoci speciálního podologického přístroje. Vše probíhá na bázi broušení.

  • Délka procedury: 30-50 minut

Wellness pedikúra

Wellness pedikúra je příjemně prožitá péče o nohy. Dopřejte Vašim nohám odpočinek a kvalitní péči ve formě wellness pedikúry. Toto o poznání komplexnější ošetření nohou je vhodné pro muže i ženy s použitím kosmetických produktů Footlogix. Tato péče zahrnuje aromatickou koupel nohou, základní ošetření, peeling, masku se zábalem chodidla a nohy od kolen dolů, deodorant na nohy a do obuvi.

  • Délka procedury: 70-80 minut

Orthonyxie

Rovnátka na nehty je jednoduchá, účinná a bezbolestná metoda při léčbě zarůstajících nehtů. Pro rovnání nehtů se používá několik typů rovnátek. Já používám špony Ross Fraser, Podofix, Combiped a Podostripe. Před aplikací rovnátka provádím přístrojovou pedikúru. Díky ní jsou nehty správně připravené na nalepení špony.                                                  Rovnátka jsou vhodná i pro děti. U nich provádím před aplikací pouze malou úpravu nehtů.

Díky kombinaci kvalitní přístrojové pedikúry a "rovnátek" můžete předejít nepříjemnému chirurgickému zákroku.

Gel-lak

Gel-laky jsou laky na nehty, které se vytvrdí v UV lampě a po nanesení na přírodní nehty vydrží až 4 týdny. Lak se neolupuje a ani se nedá odřít. Tato metoda je vhodná především pro zákaznice, které chtějí mít nohy stylově upravené. Po celou dobu barva vydrží stejně intenzivní. Gel-lal vám zaručí pevné, pružné a přirozeně krásné nehty. Úžasné řešení pro úpravu přírodních nehtů, kde již nebudete řešit odřený či oloupaný lak.

Používám gel laky Platinum Booster color

Parafínový zábal

Teplý vosk příjemně prohřívá končetiny a účinně bojuje proti „studeným nohám", uvolňuje a snižuje bolesti pohybového aparátu, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry, změkčuje ztvrdlou kůži. Parafínové zábaly navrací pokožce přirozenou vlhkost, pružnost a krásu. Parafínové zábaly jsou vynikajícím doplňkem k pedikúře.

  • Délka procedury: 20 minut