Masáže a pedikúra Jablonec nad Jizerou

"nebo v pohodlí Vašeho domova"

Lada Janoušková | +420 605 869 893

Manikúra

MANIKÚRA  péče o ruce

Péče o ruce je vizitkou každého a především záležitostí estetickou, nicméně, krásně upravená ruka je zároveň zárukou, že nedojde k některým nepříjemnostem, jako jsou záděry či nesprávně rostlé nehty. Péče o nehty je nedílnou součástí péče o tělo, a proto je vhodná i pro muže, kteří v současnosti patří mezi velmi časté návštěvníky těchto služeb.

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází k úpravě a čištění nehtů. Jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Postup při manikúře se skládá z následujících úkonů: dezinfekce rukou, změkčení a zatlačení kůžičky, úprava nehtů na požadovaný tvar a délku, lakování nebo výživa nehtů a ošetření rukou tělovým mlékem.

Při suché manikúře se ruce nenamáčejí, ale ke změkčení kůže kolem nehtů se používá změkčovač kůžičky.

ZPEVNĚNÍ PŘÍRODNÍCH NEHTŮ GEL LAKEM

Pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí "umělé nehty", ale přesto chtějí mít stále upravené ruce, se nabízí potažení (zpevnění) přírodních nehtů gel lakem. Výhodou gel laku je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností gelu. Gel lak vydrží 2-4 týdny.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA RUCE

Parafínový zábal prohřeje, uvolní ztuhlé svaly a klouby, zvýší krevní oběh a otevře póry. Odstraní odumřelé části pokožky, kůži zjemní a dodá ji výživu. Pokožka po ošetření o mnoho lépe absorbuje výživné látky z kosmetických přípravků. Díky působení tepla pomáhá i při zdravotních potížích jako např. ztuhlost svalů, bolesti kloubů a revmatické artritidě. Parafínový zábal pomáhá zjemnit suchou popraskanou pokožku, zpevňuje a vyživuje nehty a jejich okolí a navíc působí jako velmi příjemná relaxace.